Προεκλογική συγκέντρωση στην Δραπετσώνα θα πραγματοποιήσει η Δημοτική Κίνηση Πολιτών Κερατσινίου – Δραπετσώνας «Άλλος Δρόμος» και ο υποψήφιος Δήμαρχος Χρήστος Βρεττάκος, την Τρίτη 3 Οκτωβρίου.
Αναλυτικά η ανακοίνωση
Ο υποψήφιος Δήμαρχος Κερατσινίου – Δραπετσώνας Χρήστος Βρεττάκος και η Δημοτική Κίνηση Πολιτών Κερατσινίου – Δραπετσώνας «Άλλος Δρόμος», σας καλούν την Τρίτη 3 Οκτωβρίου στην πλατεία Κοσκινά – Δραπετσώνα-Κερατσίνι (Τρίγωνο Εφραιμίδη) στις 7.30 μ.μ.
Συνεχίζουμε… Με συνέπεια χτίζουμε την πόλη που μας αξίζει
![Άλλος Δρόμος: Προεκλογική συγκέντρωση στην Δραπετσώνα](https://www.neakeratsiniou.gr/wp-content/uploads/2023/10/allos-dromos-1024x576.jpg)