Η Λαϊκή Συσπείρωση, και ο υποψήφιος Δήμαρχος Κερατσινίου – Δραπετσώνας, Γιώργος Καλαμαράς, σας προσκαλεί στην προεκλογική συγκέντρωση που θα πραγματοποιηθεί στην Πλατεία Κύπρου στο Κερατσίνι, την Τετάρτη 04/10 στις 19:30.
Αυτή είναι μια εξαιρετική ευκαιρία να συναντήσετε από κοντά τον υποψήφιο Δήμαρχο και να ακούσετε τις προτάσεις και το πρόγραμμα της Λαϊκής Συσπείρωσης για το μέλλον του Κερατσινίου – Δραπετσώνας.
![](https://www.neakeratsiniou.gr/wp-content/uploads/2023/10/laiki-sispirosi-626x1024.jpg)